Agenda 2018

 

Datum                          Wedstrijd                                                       Plaats

 


17 november                   Janet memorial veldrit Hilversum                    Hilversum
17 november                   World Cup Tabor                                           Tabor (Tsj)

18 november                   Bavaria veldrit                                               Lieshout
18 november                   Flancriencross - DVV verzekeringen trofee     Hamme (B)
24 november                   Ambiancecross                                               Wachtebeke (B)
25 november                   Beukers Autoschade veldrit TWC De Kempen  Dommelen/Valkenswaard

25 november                   World Cup Koksijde                                       Koksijde (B)
30 nov/1 dec                   WK masters                                                   Mol (B)
1 december                     GP Hasselt                                                    Hasselt (B)
2 december                    Lampiris Zilvermeercross                               Mol (B)
8 december                    IKO cyclocross                                              Essen (B)

8 december                    Nationale veldrit                                           Amersfoort

9 december                    GP Destil                                                       Moergestel
9 december                    Vlaamse Druivencross                                    Overijse (B)
15 december                   Scheldecross - DVV verzekeringen trofee      Antwerpen (B)
16 december                   Telenet Superprestige Zonhoven                    Zonhoven (B)

16 december                   nationale veldrit Wierden                              Wierden
22 december                  Waaslandcross                                              Beveren (B)
23 december                  World Cup Namen                                          Namen (B)

23 december                  nationale veldrit Boxtel                                  Boxtel
26 december                  World Cup Heusden-Zolder                            Heusden-Zolder (B)

26 december                  Kerstcross Norg                                             Norg
28 december                  Azencross - DVV verzekeringen trofee           Loenhout (B)

28 december                  Drenthe 200 - MTB                                       
29 december                  Veldrit Bredene                                             Bredene (B)
30 december                  Kasteelcross Vorden                                      Vorden

30 december                  Telenet Superprestige Diegem                       Diegem (B)

??                                  Sportlandgoed veldrit                                    Zwartemeer

 

2019

1 januari                        GP Sven Nys - DVV verzekeringen trofee        Baal (B)
1 januari                        GP Garage Collé                                             Pétange (Lux)
2 januari                        EKZ Cross Tour                                             Meilen (Zwi)
5 januari                        veldrit Gullegem                                            Gullegem (B)

5 januari                       GP Groenendaal                                             Sint-Michielsgestel

6 januari                       Specialized veldrit 's-Heerenberg                  's-Heerenberg
6 januari                       Brussels Universities Cyclocross - DVV verz.   Brussel (B)
12/13 januari                Ned. Kampioenschap veldrijden                       Huijbergen
12/13 januari                Belgisch Kampioenschap veldrijden                 Kruibeke (B)
14 januari                     Cyclocross Otegem                                         Otegem (B)
20 januari                     World Cup Pont-Château                                 Pont-Château (Fr)
26 januari                     Internationale cyclocross Rucphen                  Rucphen

26 januari                     NK veldrijden jeugd                                        Helmond
26 januari                     Kasteelcross Zonnebeke                                  Zonnebeke (B)
27 januari                     World Cup finale Hoogerheide                        Hoogerheide
2/3 februari                 Wereld Kampioenschap veldrijden                   Bogense (Den)
6 februari                     Parkcross Maldegem                                       Maldegem (B)
9 februari                     Krawatencross - DVV verzekeringen trofee     Lille (B)
10 februari                    Telenet Superprestige Hoogstraten                Hoogstraten (B)
16 februari                    Telenet Superprestige Noordzeecross            Middelkerke (B)
17 februari                    Vestingcross Hulst                                          Hulst
23 februari                   GP Leuven                                                       Leuven (B)
24 februari                   Sluitingsprijs Oostmalle                                  Oostmalle (B)   

23 februari                   Ster van Zwolle                                              Zwolle
2 maart                          Ronde van Groningen                                      Uithuizen
10 maart                        Dorpenomloop Rucphen                                    Rucphen
15 maart                        Drentse 8 van Westerveld                               Dwingeloo

17 maart                        Women's World Tour Ronde van Drenthe         ... - Hoogeveen   

17 maart                        Ronde van Drenthe                                          ... - Hoogeveen
23 maart                       Dorpenomloop door Drenthe                             Assen

30 maart                       Grote Omloop van de Veenkoloniën/EERENS    Veendam

6 april                           Volta Limburg Classic                                      Eijsden

6 april                           Omloop van Noordwest Overijssel                   Genemuiden

10 t/m 14 april               Healthy Ageing Tour                                       Prov. Groningen/Friesland

11 april                          etappe 2 Healthy Ageing Tour                         Surhuisterveen

12 april                          etappe 3 Healthy Ageing Tour                         Musselkanaal

13 april                          Zuiderzeeronde                                              Dronten

20 april                         Omloop door het Land van Kleine Hein              Emmen

20 april                         Arno Wallaard Memorial
20 april                         GP Arjaan de Schipper Nations Cup -23
21 april                         Amstel Gold Race

21 april                         Amstel Gold Race Ladies Edition World Tour

27 april                         Koningsronde van Beilen                                  Beilen 
27 april                         EPZ Omloop van Borsele

4 mei                             Ronde van Overijssel                                       Rijssen

11 mei                            PWZ Zuidenveld Tour                                     Dalen - Nw.Amsterdam

11 mei                            Flevotour                                                        Kampen

12 mei                            Profronde van Noord-Holland

18 mei                           Omloop door het Land van Bartje                     Assen

25/26 mei                     Ronde van Zuid-Oost Friesland                        Appelscha

5 juni                            Parel van de Veluwe                                        Harderwijk

7 t/m 9 juni                   Hammer Limburg

8 juni                            Salverda Omloop van de IJsseldelta                Zwolle

14 t/m 16 juni                Wielerweekend Roden                                     Roden
16 juni                           Midden-Brabant Poort Omloop

19 juni                           Topcompetitie tijdrit ITT                               Emmen
19 t/m 23 juni                ZLM Tour

6 juli                             Ronde van Twente                                           Enter
11 augustus                    KOGA Slag om Norg                                        Norg
21 augustus                   Veenendaal-Veenendaal Classic                       Veenendaal

31 augustus                    Kleine Omloop van de Veenkoloniën                 Veendam

1 september                   Ronde van de Kerspelen                                   Drogeham

1 september                   Ronde van Midden-Nederland

3 t/m 8 september         Boels Ladies Tour

17 t/m 22 september      Olympia's Tour

22 t/m 29 september     WK wielrennen op de weg                                Yorkshire (GB)

2020
 

20 t/m 27 september     WK wielrennen op de weg                                Zwitserland