Agenda 2019

 

Datum                          Wedstrijd                                                       Plaats

 

t/m 28 juli                    Tour de France

19 juli                           La Course by Le Tour de France                      Frankrijk

21 juli                           Rondom de Bult                                               Usquert

25 juli                          Grand Prix Cerami                                           BelgiŽ

25 juli                          Prueba Villafranca-Ordiziako Klasika              Spanje

27 t/m 31 juli               VOO-Tour de Wallonie                                    BelgiŽ

28 juli                          Grand Prix de la ville de Perenchies                Frankrijk

29 juli t/m 3 augustus   Internationale Jeugdtour Assen                      Assen

29 juli                          Daags na de Tour                                            Boxmeer

30 juli                           Profronde van Surhuisterveen                        Surhuisterveen

31 juli                          Acht van Chaam                                                Chaam

31 juli                          Circuito de Getxo Memorial Ricardo Otxoa       Spanje

1 augustus                     Profronde Westland                                        Wateringen

2 augustus                    Profronde van Heerlen                                     Heerlen

3 augustus                    Mijl van Mares                                                 Maarheeze

3 augustus                    Clasica Ciclista San Sebastian                         Spanje

3 augustus                    Prudential Ride London Classique                     Londen

3 t/m 9 augustus           Ronde van Polen                                               Polen 

4 augustus                    Bosbergronde Appelscha                                  Appelscha

4 augustus                    Gouden Pijl                                                      Emmen

4 augustus                    Hel van Voerendaal U23                                   Voerendaal

4 augustus                    Prudential Ride London-Surrey Classic             Londen

6 augustus                    Spektakel van Steenwijk                                  Steenwijk

8 augustus                    Profronde van Oostvoorne                                Oostvoorne

9 augustus                    Ridderronde Maastricht                                   Maastricht

11 augustus                   Slag om Norg                                                   Norg

11 augustus                   Profronde van Zevenbergen                             Zevenbergen

11 augustus                   Antwerpse Havenpijl                                        BelgiŽ

12 t/m 18 augustus        Binck Bank Tour

13 t/m 17 augustus        Vuelta a Burgos                                               Spanje

15 t/m 18 augustus        Arctic Race of Norway                                    Noorwegen

15 t/m 18 augustus        Czech Cycling Tour                                         TsjechiŽ

15 t/m 25 augustus        Tour de l'Avenir U23                                      Frankrijk

16 augustus                   Postnord UCI WWT Vargarda WestSweden TTT Zweden
17 augustus                   Ronde van De Westereen                                 Zwaagwesteinde

18 augustus                   Klimomloop Berg en Terblijt                            Berg en Terblijt

18 augustus                   Profronde van Etten-Leur                                Etten-Leur

18 augustus                   Postnord UCI WWT Vargarda WestSweden    Zweden

18 augustus                   La Poly Normande                                           Frankrijk

18 augustus                   Tour of Funen                                                Denemarken

20 augustus                   GP Stad Zottegem                                          BelgiŽ

21 augustus                   Veenendaal-Veenendaal Classic - Topcomp. vrouwen   Veenendaal

21 t/m 24 augustus       Tour du Limousin                                             Frankrijk

21 t/m 25 augustus       Tour of Denmark                                             Denemarken

22 t/m 25 augustus       Ladies Tour of Norway                                   Noorwegen

23 augustus                   Great War Remembrance Race                        BelgiŽ

24 augustus                   Ronde van Harkema                                        Harkema

24 augustus                   Ronde van de Kerspelen - clubcompetitie v+m  Harkema

24 aug t/m 15 sept        La Vuelta ciclista a Espana                              Spanje

25 augustus                   Ronde van Delfzijl                                          Delfzijl

25 augustus                   EuroEyes Cyclassics Hamburg                         Hamburg

25 augustus                   Schaal Sels Merksem / Johan Museeuw Cl.     BelgiŽ

27 t/m 30 augustus        Tour Poitou-Charentes en Nouvelle Aquitaine  Frankrijk

28 augustus                   Druivenkoers                                                  Overijse

28 augustus                   Ronde van Winsum                                          Winsum

29 aug t/m 1 sep            Deutschland Tour                                           Duitsland

30 augustus                   Profronde van Almelo                                     Almelo

31 augustus                    Ronde van Ommen                                           Ommen

31 augustus     ? ? ?       Kleine Omloop van de VeenkoloniŽn                 Veendam

31 augustus                    Ploegentijdrit clubcompetitie v+m                    ???

31 augustus                   GP de Plouay                                                   Frankrijk

31 augustus                   Omloop Mandel-Leie-Schelde Meulebeke         BelgiŽ

1 september                   Ronde van Midden-Nederland

1 september                   Bretagne Classic-Ouest-France                       Frankrijk

1 september                   GP Jef Scherens - Rondom Leuven                  BelgiŽ

3 t/m 8 september         Boels Ladies Tour

3 september                  Proloog Boels Ladies Tour                               Sittard-Geleen

4 september                  etappe 1/stage 1 Boels Ladies Tour                 Stramproy-Weert

5 september                  etappe 2/stage 2 Boels Ladies Tour                 Gennep-Gennep

6 september                  etappe 3/stage 3 Boels Ladies Tour                 Nijverdal-Nijverdal
7 september                  etappe 4/stage 4 Boels Ladies Tour                 Arnhem-Nijmegen

7 september                  Brussels Cycling Classic                                   BelgiŽ

7 september                  Omloop van de Trynwalden                              Oenkerk

7 september                  Groeistad Klassieker                                       Amersfoort

8 september                  etappe 5/stage 5 Boels Ladies Tour                Nijmegen-Arnhem

8 september                  Eurode Omloop - Topcompetitie mannen           Kerkrade

8 september                  GP de Fourmies / La Voix du Nord                   Frankrijk

8 september                  Antwerp Port Epic / Sels Trophy                     BelgiŽ

8 t/m 15 september       OVO Energy Tour of Britain                            Engeland

11 t/m 15 september      Turul Romaniei                                                RoemeniŽ

13 september                 Grand Prix Cycliste de Quťbec                       Canada

14 september                 Coppa Agostoni - Giro delle Brianze                ItaliŽ

14 september                 De Kustpijl                                                     BelgiŽ

14/15 september            Finale clubcompetitie v+m                               ???

14/15 september            WNT Madrid Challenge by la Vuelta               Madrid

15 september                 Grand Prix Cycliste de Montrťal                     Canada

15 september                 Coppa Bernocchi                                             ItaliŽ

15 september                 Tour de Doubs                                                Frankrijk

15 september                 Duo Normand                                                  Frankrijk

17/18 september            Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini ItaliŽ

18 september                 GP de Wallonie                                                BelgiŽ

18 t/m 21 september      Tour de Slovaquie                                           Slowakije

19 september                 Coppa Sabatini - GP citta di Peccioli                ItaliŽ

20 september                Kampioenschap van Vlaanderen                         BelgiŽ

21 september                 Primus Classic                                                 BelgiŽ

21 september                 Memorial Marco Pantani                                  ItaliŽ

22 t/m 29 september     WK wielrennen op de weg                               Harrogate/Yorkshire (GB)

22 september                Gooikse Pijl                                                     BelgiŽ

22 september                GP d'Isbergues - Pas de Calais                        Frankrijk
22 september                Trofeo Matteotti                                             ItaliŽ

25 september                Omloop van het Houtland Lichtervelde             BelgiŽ

29 september                Paris-Chauny                                                   Frankrijk

1 t/m 6 oktober             Cro Race                                                         KroatiŽ

3 oktober                      Sparkassen MŁnsterland Giro                          Duitsland

5 oktober                      Giro dell'Emilia                                               ItaliŽ

5 oktober                      Tour de l'Euromťtropole                                 BelgiŽ

6 oktober                      Geopark Hondsrug Classic                               Gasselte

6 oktober                      Tour de Vendťe                                              Frankrijk

6 oktober                      Gran Premio Bruno Beghelli                             ItaliŽ

6 oktober                      La DH Famenne Ardenne Classic                      BelgiŽ

8 oktober                      Binche-Chimay-Binche / Memorial Frank Vandenbroucke

8 oktober                      Tre Valli Varesine                                           ItaliŽ

9 oktober                      Milaan - Turijn                                               ItaliŽ 

10 oktober                     Parijs - Bourges                                              Frankrijk

10 oktober                     Gran Piemonte                                                ItaliŽ

12 oktober                     Tacx pro Classic / Ronde van Zeeland            Middelburg

12 oktober                     Ronde van Lombardije                                     ItaliŽ

13 oktober                     Parijs - Tours                                                 Frankrijk

13 oktober                     Memorial Rik Van Steenbergen / Kempen Cl.    BelgiŽ

13 oktober                     Superprestige veldrit                                      Gieten

16 t/m 20 oktober          Olympia's Tour

17 t/m 22 oktober          Gree-Tour of Guangxi                                    China

20 oktober                     Chrono des Nations                                        Frankrijk

22 oktober                     Tour of Guangxi Women's Worldtour             China

2 november                    Regiokampioenschap veldrijden Noord/Oost    Dalen

1 december                    Sportlandgoed veldrit                                     Zwartemeer

26 december                 nationale veldrit                                              Norg

2020
 

januari/februari           WK veldrijden                                                 DŁbendorf (Zwitserland)

24 juli t/m 9 augustus    Olympische Spelen                                          Tokyo (Japan)

20 t/m 27 september     WK wielrennen op de weg                                Martigny (Zwitserland)


2021

 

januari/februari           WK veldrijden                                                 Oostende (BelgiŽ)

18 t/m 26 september     WK wielrennen op de weg                                Leuven en Brugge (BelgiŽ)

 

2022

 

januari/februari           WK veldrijden                                                 Fayetteville (USA)

18 t/m 26 september     WK wielrennen op de weg                                Wollongong (AustraliŽ)

 

2023

januari/februari            WK veldrijden                                                Hoogerheide

augustus                        WK wielrennen op de weg                               Glasgow (Schotland)
 

2024

augustus/september       WK wielrennen op de weg                               Zwitserland

2025

augustus/september        WK wielrennen op de weg                               Afrika