2017

  Door diverse omstandigheden loop ik een eind achter met mijn website - ik ben bezig met een inhaalslag!
25 juni Tweedaagse Peize/Nw.Roden clubcompetitie - Peize Vrouwen
25 juni Meerdaagse Noordenveld-Westerkwartier - Peize Amateurs
  Elite/Beloften
                         
17 juni Omloop van de Kompenije - Drachtstercompagnie Vrouwen
  Elite/Beloften
                         
14 juni Ronde van Gorredijk Elite/Beloften + Basisleden
11 juni Acht van Noordenveld - clubcompetitie - Roden Vrouwen - slechts enkele foto's i.v.m. autopech
  Elite/Beloften
                         
8 juni ICW tijdrit De Bulten - Annen Diverse categorieŽn
5 juni Districts Kampioenschap op de weg - Harkema Vrouwen + Junioren
  Elite/Beloften
                         
3 juni Ronde van de Kerspelen - clubcompetitie - Harkema Vrouwen
  Elite/Beloften
                         
30 mei Districts Kampioenschap Tijdrijden - Nieuwehorne Nwl.meisjes + Nieuwelingen + Jun.vrouwen + Junioren
  Sp.kl+Amateurs+Masters+Vrouwen+Beloften+Elite
                         
20 mei Ronde van De Wijk / De Wiek op Wiel'n - De Wijk Vrouwen/Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes
20 mei Omloop van de IJsseldelta - Zwolle Vrouwen/Women
14 mei Omloop van de Bronneger Bult - Drouwen Amateurs/Masters 40+
  Vrouwen
7 mei Dorpenomloop door Drenthe - Assen Elite/Beloften
6 mei Ronde van Zuid-Oost Friesland - Appelscha Elite/Beloften
29 april PWZ Zuidenveldtour UCI 1.2 - Dalen-Nw.Amsterdam Elite/Beloften
27 april Koningsronde van Beilen Jun.vrouwen/Nwl.meisjes + Elite/Beloften/Amateurs
17 april Ronde van Ureterp Elite/Beloften
15 april Omloop door het Land van Kleine Hein - Emmen Amateurs
  Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes
    Nieuwelingen
8 april Healthy Ageing Tour-etappe/stage 4 Finsterwolde Vrouwen/Women
7 april Healthy Ageing Tour-etappe/stage 3 Muss.-Stadskanaal Vrouwen/Women
6 april Healthy Ageing Tour-etappe/stage 2 TTT/pl.tijdrit Baflo Vrouwen/Women
5 april Healthy Ageing Tour - etappe/stage 1b Grijpskerk Vrouwen/Women
5 april Healthy Ageing Tour - etappe/stage 1a ITT/tijdrit Leek Vrouwen/Women
25 maart Eerens Grote Omloop van de VeenkoloniŽn - Veendam Elite/Beloften
18 maart Ronde van Groningen - Uithuizermeeden Elite/Beloften
12 maart Drentse 8 van Westerveld - Dwingeloo Women/Vrouwen
11 maart Profronde van Drenthe - Hoogeveen Elite Men
11 maart Ronde van Drenthe - Hoogeveen Women's World Tour
10 maart Presentatie Team Frysl‚n Surhuisterveen
7 maart Persconferentie Ronde van Drenthe Hoogeveen
4 maart Ster van Zwolle Elite/Beloften
25 februari Scholten Cycling Trainingsomloop Sleen Amateurs/Sportklasse/Vrouwen/Junioren
  Elite/Beloften
21 februari Fotosessie Berden de Vries - Team Roompot-Ned.Loterij Exloo/Valthe
7 februari Teampresentatie WM3 Pro Cycling Shimano Eindhoven
4 februari Fotosessie Janneke Ensing - Team Alť Cipollini Orvelte

2016

28 december Drenthe 200 Roden - Roden Westerbork - doorkomst 9.30 - 10.30 uur
  Westerbork - doorkomst 10.30 - 11.10 uur
    Westerbork - doorkomst 11.10 - 12.10 uur
22 december Presentatie Team LottoNL-Jumbo 2017 De Lotto Rijswijk
1 oktober Nederlandse Club Kampioenschappen ploegentijdrit C-categorie
Dronten A-categorie
    Huldigingen
30 september Grinta Business Cycling + Marketing Drenthe netwerk fietstocht De Bult - Echten - De Bult
28 september Olympia's Tour 2e etappe/stage 2 Assen - Assen
27 september Olympia's Tour 1e etappe/stage 1 Ploegentijdrit/TTT Hardenberg
19 september Eneco Tour 1e etappe Bolsward-Bolsward Profs World Tour
17 september RŻntsje TsjŻkemar/Rondje Tjeukemeer - Echtenerbrug Amateurs
  Vrouwen
4 september Boels Rental Ladies Tour 6e etappe/stage 6 Bunde - Valkenburg
30 augustus Boels Rental Ladies Tour 1e etappe/stage 1 Tiel - Tiel
28 augustus Finaleweekend Centric clubcompetitie Usquert Tijdrit Vrouwen
  Tijdrit Elite/Beloften
Criterium Vrouwen
Criterium Elite/Beloften
27 augustus Finaleweekend Centric clubcompetitie Usquert Omloop Vrouwen
  Omloop Elite/Beloften
21 augustus Rondje Ziel - Delfzijl Amateurs/Junioren
  Elite/Beloften
20 augustus Ronde van De Westereen - Zwaagwesteinde Elite/Beloften/Amateurs
14 augustus KOGA Slag om Norg Elite/Beloften
9 augustus

Gouden Pijl Emmen

Vrouwen
  Elite/Beloften
  Profs
7 augustus Bosbergronde van Appelscha Vrouwen
  Elite/Beloften
30 juli Spektakel van Steenwijk Profs
26 juli

Profronde van Surhuisterveen

Vrouwen
  Elite/Beloften
  Profs
22 juli Omloop van Nijeveen Elite/Beloften/Amateurs
16 juli Ronde van Hoogeveen Nieuwelingen
  Elite/Beloften/Amateurs
2 juli Ronde van De Wilp - Meerdaagse Amateurs (3e etappe Noordenveld-Westerkwartier)
  Elite/Beloften (5e et. Noordenveld-Westerkwartier)
1 juli Ronde van Noordhorn - Meerdaagse Vrouwen
  Elite/Beloften (4e et. Noordenveld-Westerkwartier)
29 juni Ronde van Zevenhuizen - Meerdaagse Amateurs (2e etappe Noordenveld-Westerkwartier)
  Elite/Beloften (3e et. Noordenveld-Westerkwartier)
27 juni

Omloop van Nieuw-Roden - Meerdaagse

Vrouwen (tijdrit clubcompetitie 2-d Peize/Nw.Roden)
  Vrouwen (omloop clubcompetitie 2-d Peize/Nw.Roden)
  Elite/Beloften (2e et. Noordenveld-Westerkwartier)
26 juni Omloop van Peize - Meerdaagse Vrouwen (clubcompetitie 2-daagse Peize/Nw.Roden)
  Elite/Beloften (1e et. Noordenveld-Westerkwartier)
21 juni Omloop van Bedum Elite/Beloften/Amateurs
18 juni Omloop van de Kompenije - Drachtstercompagnie Dikke Bandenrace + Vrouwen + Junioren
  Elite/Beloften + Amateurs
15 juni Training Ingmar Berga + Fotoshoot WRV De Peddelaars Hoogeveen
11 juni Wadro Ronde van de Kerspelen Vrouwen
  Elite/Beloften
5 juni Wielerweekend Roden - Acht van Noordenveld Vrouwen
  Elite/Beloften
4 juni Wielerweekend Roden - Lus van Roden + puntenkoers Vrouwen
Elite/Beloften
1 juni Districts Kampioenschap Tijdrijden Noord Nieuwehorne Nieuwelingen + Junioren + Nwl.meisjes + Jun.vrouwen
Sp.kl+Amateurs + Masters + Vrouwen+Beloften + Elite
31 mei Ronde van Harkema Nieuwelingen
Elite/Beloften/Amateurs
28 mei Ronde van Haren Vrouwen
Elite/Beloften/Amateurs
21 mei Ronde van De Wijk - De Wiek op Wiel'n MTB Streetrace
Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes
    Vrouwen
16 mei Districtskampioenschappen Noord - Annen Vrouwen + Junioren
Elite/Beloften
1 mei 1e Omloop van de Bronneger Bult Vrouwen
30 april 25e ZODC Zuidenveldtour - Dalen-Nw.Amsterdam Elite/Beloften
27 april Koningsronde van Beilen Junior-Vrouwen/Nieuweling-meisjes
Elite/Beloften
16 april Omloop door het Land van Kleine Hein - Emmen Junior-Vrouwen/Nieuweling-meisjes
Nieuwelingen
10 april Energiewacht Tour - 5e etappe/stage 5 - ITT Leek Vrouwen/Women
9 april Energiewacht Tour - 4e etappe/stage 4 - Zuidhorn Vrouwen/Women
8 april Energiewacht Tour - 3e etappe/stage 3 - Stadskanaal Vrouwen/Women
7 april Energiewacht Tour - 2e etappe/stage 2 - Winsum Vrouwen/Women
6 april Energiewacht Tour - TTT ploegentijdrit Groningen Vrouwen/Women
3 april Grote Omloop van de VeenkoloniŽn - Clubcompetitie Elite/Beloften
28 maart Ronde van Ureterp Vrouwen
  Elite/Beloften
19 maart Ronde van Groningen - Uithuizermeeden Elite/Beloften
13 maart Drentse Acht van Westerveld - Dwingeloo Vrouwen/Women
12 maart World Tour Ronde van Drenthe - Hoogeveen Vrouwen/Women
54e Profronde van Drenthe - Hoogeveen Elite/Beloften
5 maart 56ste Ster van Zwolle - Topcompetitie Elite/Beloften
27 februari Trainingsomloop van Sleen Elite/Beloften
7 februari Trainingsomloop Annen diverse categorieŽn
31 januari Huldiging wereldkampioen Jens Dekker bij thuiskomst Fluitenberg
27 januari Jens Dekker - laatste Nederlandse training voor WK Hattem
13 januari Presentatie Teams Rabo Liv Women + Rabo Development Papendal Arnhem
9 januari Nederlands Kampioenschap veldrijden Hellendoorn Nieuweling-meisjes + Junior-vrouwen
Masters 50+ en 40+
8 januari Presentatie Team LottoNL-Jumbo Brand Loyalty 's-Hertogenbosch
2 januari Centrumcross Surhuisterveen Amateurs + Masters
Vrouwen
    Elite/Beloften

2015

4 oktober Super Prestige Cyclocross Gieten Nieuwelingen
Junioren
    Beloften
Vrouwen/Junior-vrouwen/Nieuweling-meisjes
  Elite
26 september Nederlandse Club Kampioenschappen Ploegentijdrit C-categorie
Dronten B-categorie
A-categorie
Huldigingen
25 september Grinta Business Cycling + Marketing Drenthe netwerk fietstocht Hof van Saksen-Royal Goedewaagen
13 september Finaleweekend Clubcompetitie - Usquert Tijdrit Vrouwen
Tijdrit Elite/Beloften
    Criterium Vrouwen
Criterium Elite/Beloften
  Eindhuldigingen + Zilveren Wiel Jopie Buiter
12 september Finaleweekend Clubcompetitie - Usquert Omloop Vrouwen
Omloop Elite/Beloften
6 september Ladies Tour - 6e etappe/stage 6 - Bunde-Valkenburg Vrouwen/Women
5 september 13e Omloop van de Trynwalden - Oentsjerk Elite/Beloften/Amateurs
3 september Boels Rental Ladies Tour - 3e etappe/stage 3 - Tiel Vrouwen/Women
26 augustus Ronde van Winsum Elite/Beloften/Amateurs
15 augustus Ronde van De Westereen - Zwaagwesteinde Elite/Beloften/Amateurs
11 augustus Rabobank Gouden Pijl Emmen Vrouwen
Elite/Beloften
  Profs
9 augustus KOGA Slag om Norg Elite/Beloften
7 augustus MTB Streetrace Norg Diverse categorieŽn
4 augustus Spektakel van Steenwijk Oud-renners + voorrijdsters
Profs
2 augustus Bosbergronde van Appelscha Vrouwen
Elite/Beloften
28 juli Profronde van Surhuisterveen Vrouwen
Elite/Beloften
  Profs
24 juli Omloop van Nijeveen Elite/Beloften/Amateurs
11 juli Ronde van Hoogeveen Amateurs
  Elite/Beloften
29 juni Meerdaagse Noordenveld-Westerkwartier - Nw.Roden Omloop Elite/Beloften
29 juni Tweedaagse Peize-Nw.Roden - Clubcompetitie Vrouwen Tijdrit Nieuw-Roden
  Omloop Nieuw-Roden
28 juni Nederlands Kampioenschap op de weg - Emmen Profs
27 juni Nederlands Kampioenschap op de weg - Emmen Vrouwen
  Beloften
24 juni Nederlands Kampioenschap Tijdrijden Emmen Aangepast wielrennen/ID-renners
Nieuwelingen
Nieuweling-Meisjes/Junior-Vrouwen
Junioren
Beloften
Vrouwen
Elite/Profs
21 juni Nederlands Kampioenschap op de weg - Emmen Junior-vrouwen
  Elite-zonder-contract
20 juni Nederlands Kampioenschap op de weg - Emmen Nieuwelingen
Nieuweling-meisjes
  Junioren
16 juni Ronde van Bedum - de 100 van Bedum Elite/Beloften/Amateurs
13 juni Wadro Ronde van de Kerspelen Clubcompetitie Vrouwen
    Elite/Beloften
7 juni Acht van Noordenveld Clubcompetitie Roden Vrouwen
    Elite/Beloften
6 juni Lus van Roden + Puntenkoers Clubcompetite Vrouwen
    Elite/Beloften
2 juni District Kampioenschap tijdrijden Noord Nieuwehorne Nieuwelingen + Junioren (j+m)
    Sportkl.+Amateurs+Masters+Vrouwen+Elite+ -23
30 mei De Wiek op Wiel'n - Ronde van De Wijk Junior-Vrouwen/Nieuweling-Meisjes
    Vrouwen
29 mei Ronde van Haren Vrouwen
  Elite/Beloften/Amateurs
28 mei Ronde van Gerkesklooster Elite/Beloften/Amateurs
25 mei Districts Kampioenschap Noord - Drachtstercompagnie Nieuwelingen + Junior-Vrouwen + Nwl-Meisjes
Vrouwen en Junioren
  Elite en Beloften
24 mei Omloop der Kempen - Veldhoven Elite/Beloften
Tandemrace Klomp-Stelleman
Grote Prijs Groenen Groep - Veldhoven Vrouwen
12 mei Olympia's 3M Tour etappe 1A Ploegentijdrit/TTT Assen
  etappe 1B Assen - Ureterp
9 mei 12e On Tour Bikes A7 Classic - clubcompetitie Elite/Beloften
27 april Koningsronde van Beilen Junior-vrouwen/Nieuweling-meisjes
  Elite/Beloften/Amateurs
25 april Zuid-Oost Drenthe Classic/PWZ Zuidenveldtour Dalen - Nieuw Amsterdam/Veenoord
12 april Energiewacht Tour - 4e etappe/Stage 4 Women Borkum (D)
11 april Energiewacht Tour - 3e etappe/Stage 3 Women Stadskanaal
10 april Energiewacht Tour - 2e et/Stage 2 Women Juniors ttt Peize
10 april Energiewacht Tour - 2A etappe/Stage 2A Pl.tijdrit/ttt Peize
Energiewacht Tour - 2B etappe/Stage 2B Women Leek - Zuidhorn
9 april Energiewacht Tour - 1e etappe/Stage 1 Women Wedde - Ter Apel
9 april Energiewacht Tour - 1e etappe/Stage 1 Women Juniors Wedde - Ter Apel
8 april Energiewacht Tour - Proloog/Proloque Women Winsum
6 april Ronde van Ureterp Vrouwen + huldiging Alyda Norbruis
Amateurs/Sportklasse/Junioren
Elite/Beloften
29 maart 28e Grote Omloop van de VeenkoloniŽn - Clubcompetitie Elite/Beloften
15 maart Dwars door Drenthe Roden-Roden Elite/-23 
15 maart Novilon Eurocup Ronde van Drenthe Coevorden-Roden Women/Vrouwen
14 maart Albert Achterhes Profronde van Drenthe Elite/-23 
14 maart UCI World Cup Boels Ronde van Drenthe Women/Vrouwen
12 maart Molecaten Drentse 8 van Westerveld Dwingeloo Elite-Vrouwen/Women
7 maart 37e Ronde van Groningen - clubcompetitie Elite/Beloften
28 februari 55e Ster van Zwolle Elite/Beloften
21 februari Trainingsomloop Sleen Sportklasse+Amateurs+Vrouwen+Junioren
Elite/Beloften
9 januari Presentatie Team LottoNL-Jumbo Perron-3 Rosmalen
2 januari Presentatie Team Roompot Ahoy Rotterdam

Wedstrijden die eerder zijn verreden kunnen worden opgevraagd zodat Rudie ze voor een tijdje weer online kan zetten. Mail daarvoor naar rudieottens@planet.nl